niedziela, 15 lutego 2015

10. Artur Chamski


Siemka, dzisiaj przedstawię Wam autograf od Artura Chamskiego.

Artur Chamski (ur. 22 kwietnia 1979 w Bystrzycy Kłodzkiej) – aktor i piosenkarz. Związany z Teatrem Studio Buffo od 2001.
Aktor teatralno-musicalowy oraz filmowy. W teatrze Studio Buffo gra m.in. w musicalach MetroRomeo i Julia. Śpiewał chórki w programach Przebojowa noc i Złota sobota w reżyserii Janusza Józefowicza.
W 2008 uczestniczył w IV edycji programu Jak oni śpiewają, którą wygrał. Jako zwycięzca otrzymał Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. 29 grudnia 2008 ukazała się jego płyta Jak oni śpiewają, nagrana podczas występów w programie. W 2009 brał udział w VI edycji Jak oni śpiewają, w której zajął 3. miejsce. Dzięki udziałowi w programie zaśpiewał z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak Violetta Villas, Irena Santor, czy Edyta Górniak.
W 2014 uczestniczył w I edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajął 4 miejsce i otrzymał podobiznę swojej twarzy.


Autograf oraz kalendarzyki dostałem od mojej dziewczyny, ale autograf Artura można otrzymać wysyłając list z kopertą zwrotną i znaczkiem na adres jego oficjalnego FAN-CLUBU "SIŁA", oraz po każdym spektaklu w Teatrze Buffo w Warszawie.


ARTUR CHAMSKI
OFICJALNY FAN CLUB "SIŁA"
skrytka pocztowa nr 38
00-954 Warszawa

Pozdrawiam, Artur.


źródło: wikipedia.org

3 komentarze:

top navigation

footer social